i+m Naturkosmetik Freistil Sensitiv Hyaluron szérum - kifejezetten bőrkímélő, 25 ml

Különösen könnyed és gyengéd kiegészítő ápolás minden napra

7.805 Ft 8.673 Ft -10%

(312.200 Ft / l, 27% ÁFÁ-val - Szállítási díjak)

Tartalom: 25 ml

Még 5 darab raktáron

Kiszállítás április 02., szerda-ig, amennyiben kedd 00:00-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 17.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Érzékeny és száraz bőrre
  • Regeneráló tulajdonságok
  • Intenzíven hidratál
  • Vegán Vegán
  • Állatokon nem tesztelt Állatokon nem tesztelt

Cikkszám: XEC-IM-70512, Tartalom: 25 ml, EAN: 4037904705126

Gyakran együtt vásárolt a Cosrx BHA Blackhead Power Liquid, 100 ml termékkel

Freistil Sensitiv Hyaluron szérum - kifejezetten bőrkímélő - 25 ml BHA Blackhead Power Liquid, 100 ml
i+m Naturkosmetik Freistil Sensitiv Hyaluron szérum - kifejezetten bőrkímélő - 25 ml 7.805 Ft (312.200 Ft / l)
Cosrx BHA Blackhead Power Liquid, 100 ml 11.763 Ft (78.050 Ft / l)
Teljes összeg: 19.568 Ft
Leírás

Ez a hialuron szérum kifejezetten bőrkímélő, ezért tökéletes az érzékeny és száraz bőrtípusok számára. Ez a termék nemcsak egy gyengéd nedvességfokozó, hanem rendkívül frissítő hatású is. Háromféle hialuronsavat és bio kivonatokat tartalmazó receptúrája simább, feszesebb és frissebbnek tűnő arcbőrt biztosít. A nagy molekulatömegű hialuronsav egy réteget képez a bőrön, mely megköti a nedvességet és védi a bőrt a kiszáradástól. Eközben a közepes és kis molekulatömegű hialuronsavak mélyebbre hatolnak a bőrben és ott feltöltő nedvességet kötnek meg. Emellett a bio aloe vera, zabmagolaj és bio mandulaolaj védelmet és ápolást biztosít.

Alkalmazás: Gyengéden masszírozza be a tiszta bőrbe.

Terméktípusok: Folyadék, Nappali ápolók
Márka: i+m Naturkosmetik
Bőrtípus: Normál bőr, Száraz bőr, Érzékeny bőr
Tuljadonságok: Vegán, Ásványolaj mentes, Állatokon nem tesztelt
Alkalmazási terület: Arc
Speciálisan: Nőknek
Összetevők (INCI)

Aqua (Water), Aloe Barbensis (Aloe Vera) Leaf Juice[1], Pentylene Glycol, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Hyaluronate, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oleosomes[1], Sclerotium Gum, Levulinic Acid, Magnolia Officinalis Bark Extract, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Triethylcitrate, Sodium Phytate, Alcohol

  1. ellenőrzött biológiai gazdálkodásból

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: i+m Naturkosmetik Freistil Sensitiv Hyaluron szérum - kifejezetten bőrkímélő

Hasonló termékek:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlók, akik "Freistil Sensitiv Hyaluron szérum - kifejezetten bőrkímélő" terméket rendeltek, a következőket vásárolták meg még:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder