SWEED Cluster Flair Professional Lashes
Fekete szempillák az egyedi megjelenéshez
Tulajdonságok és előnyök
- Fekete egyes-, dupla- és hármasszempilla
- Egyedi megjelenéshez
- 3 különböző hosszúságú szempilla
- Hosszabbít és / vagy sűrűsít
- Átlátszó szempillaszalag
- Valódi haj
-
Vegán
-
Állatokon nem tesztelt
-
Available @ Store
Cikkszám: ATO-520-007, Tartalom: 1 darab, EAN: 7350080190096
Leírás
Egyedi szempillák, amelyekkel új külsőt lehet kreálhat újra és újra!
Inkább természetes eredményt vagy drámai megjelenést szeretne? A SWEED Cluster Flair Professional Lashes segítségével már nem kell döntenie! A szett tökéletesen ívelt egyedi szempillákat tartalmaz három különböző hosszúságban (7, 10, 12 milliméter). Az egyes-, dupla- és hármas tincsek vagy a szempillák vonalának mentén volument növelnek, és / vagy áthatóbb kifejezést és hosszúságot varázsolnak a szem külső sarkába. Az egyszerű alkalmazásnak köszönhetően a műszempillák kezdőknek is ideálisak.
A Sweed szempillák átlátszó pamut szempillasávra illeszkednek, amely biztosítja a különösen magas szintű kényelmet és igazodik minden szemformához. A szempillák akár tízszer is felhasználhatók.
A szempillaszőrszálak a legjobb minőségűek, és sterilizált valódi hajból (emberi haj) készülnek.
Használat:
Formázza a csupasz szempillákat szempillagöndörítővel. Tartsa a szempillákat a szeméhez, és ellenőrizze, hogy megfelelő-e a hossza. Ha szükséges, rövidítse le a pántot a szempillaív külső sarkában. Ezután vigyen fel egy vékony réteg szempilla ragasztót a szempillaszalagra, és hagyja száradni 30 másodpercig. Helyezze a műszempillákat (csipesszel) a szempillák vonalához, és enyhén nyomkodja a helyükre. Annak érdekében, hogy tökéletesen összeolvaszthassa a műszempillákat a sajátjával, a végén egy réteg szempillaspirált vihet fel. A hiányosságokat szemceruzával lehet kitölteni.
A szempillák eltávolítása: Áztasson be egy vattacsomót sminklemosóval, és óvatosan helyezze a csukott szemekre. Ezután várjon kb. 30-60 másodpercet. Ezután a felragasztott szempillákat csipesszel vagy az ujjaival könnyen le tudja húzni.
Terméktípusok: | Fake Lashes |
---|---|
Márka: | SWEED |
Tuljadonságok: | Vegán, Állatokon nem tesztelt, Available @ Store |